Komisje Rady Gminy Dziadkowice

 

 

KOMISJE RADY GMINY VII KADENCJA

KOMISJA REWIZYJNA - protokoły z posiedzeń.

1. LUCJAN TOŁWIŃSKI - PRZEWODNICZĄCY

2. STANISŁAWA KOPROWSKA - ZASTĘPCA

3. ADAM TARASIUK

4. MIROSŁAW ŻUKOWSKI

5. KRZYSZTOF KARNASZEWSKI
 

KOMISJA FINANSÓW I BUDŻETU - protokoły z posiedzeń.

1. PIOTR MAŁKOWSKI - PRZEWODNICZĄCY

2. FRANCISZEK CIEPŁUCHA - ZASTĘPCA

3. ADAM TARASIUK

4. STANISŁAWA KOPROWSKA

5. PIOTR NIEWIEROWSKI

6. ZDZISŁAW KAZIMIERCZUK

7. PAWEŁ JERZY KOSIŃKSKI

 

KOMISJA ROZWOJU GOSPODARCZEGO I OŚWIATY - protokoły z posiedzeń.

1. LESZEK MAREK OSMÓLSKI - PRZEWODNICZĄCY

2. PAWEŁ JERZY KOSIŃSKI - ZASTĘPCA

3. MIROSŁAW ŻUKOWSKI

4. LUCJAN TOŁWIŃSKI

5. DARIUSZ NIEDŹWIECKI

6. WIESŁAW SKŁODOWSKI

7. EMIL KŁOPOTOWSKI

 

KOMISJE RADY GMINY VI KADENCJA

KOMISJA REWIZYJNA - Protokoły z posiedzeń.

1. ADELA SZABRACKA - PRZEWODNICZĄCA

2. LUCJAN TOŁWIŃSKI

3. ADAM CWALINA

4. ANTONI GLINKO

 

KOMISJA FINANSÓW I BUDŻETU -Protokoły z posiedzeń.

1. JERZY PAWEŁ KOSIŃSKI - PRZEWODNICZĄCY

2. WINCENTY JAKUBIAK - ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3. ANTONI GLINKO

4. TERESA WASILEWSKA

5. ADAM USAKIEWICZ

 

KOMISJA OŚWIATY, KULTURY, ZDROWIA I SPRAW SOCJALNYCH ORAZ SAMORZĄDU MIESZKAŃCÓW - Protokoły z posiedzeń.

1. ADAM CWALINA - PRZEWODNICZĄCY

2. EWA CHARYTON - ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEJ

3. WINCENTY JAKUBIAK

4. CZESŁAW KIEŁKUCKI

5. ADELA SZABRACKA

 

KOMISJA ROZWOJU GOSPODARCZEGO, DRGOWNICTWA, ROLNICTWA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO - Protokoły z posiedzeń.

1. KRZYSZTOF ŻERO - PRZEWODNICZĄCY

2. LUCJAN TOŁWIŃSKI - ZASTĘPCA PRZEWODNICZĄCEGO

3. MIROSŁAW ŻUKOWSKI

4. GRZEGORZ BAJENA

5. JANUSZ MIKOŁAJCZUK

 

 

 

 

KOMISJE RADY GMINY V KADENCJI

 

 

KOMISJA REWIZYJNA    - Protokoły z posiedzeń
 
  1. Marek Brzeziński     - Przewodniczący
  2. Teresa Wasilewska
  3. Jolanta Augustyniak
  4. Zdzisław Kazimierczuk
 
 
KOMISJA FINANSÓW I BUDŻETU        - Protokoły z posiedzeń
 
  1. Jerzy Paweł Kosiński   - Przewodniczący
  2. Aleksander Olszewski
  3. Mirosław Żukowski
  4. Adam Cwalina
  5. Wojciech Kazimierczak
  6. Franciszek Tarasiuk
  7. Eugeniusz Komar
  8. Wiesław Skłodowski
 
 
KOMISJA OŚWIATY, KULTURY, ZDROWIA I SPRAW SOCJALNYCH ORAZ SAMORZĄDU MIESZKAŃCÓW     - Protokoły z posiedzeń
 
  1. Teresa Wasilewska      - Przewodniczący
  2. Piotr Koc
  3. Jolanta Augustyniak
  4. Marek Brzeziński
  5. Adam Cwalina
  6. Eugeniusz Komar
  7. Adela Szabracka
  8. Franciszek Tarasiuk
 
 
KOMISJA ROZWOJU GOSPODARCZEGO, DROGOWNICTWA, ROLNICTWA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO       - Protokoły z posiedzeń
  1. Mirosław Żukowski     - Przewodniczący
  2. Aleksander Olszewski
  3. Adela Szabracka
  4. Piotr Koc
  5. Zdzisław Kazimierczuk
  6. Wiesław Skłodowski
  7. Wojciech Kazimierczak
  8. Jolanta Augustyniak

 

 

 

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Gminy Dziadkowice

Wytwarzający/odpowiadający: Anna Jaszczołt

Wprowadzający: Anna Jaszczołt

Data wprowadzenia: 2003-09-23

Data modyfikacji: 2015-12-22

Opublikował: Anna Jaszczołt

Data publikacji: 2003-09-23