Program "Czyste powietrze"

PUNKT KONSULTACYJNO – INFORMACYJNY PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE 

 

            Informujemy, że w Gminie Dziadkowice został uruchomiony punkt konsultacyjno – informacyjny Programu Czyste Powietrze.

            Program skierowany jest do właścicieli lub współwłaścicieli jednorodzinnych budynków mieszkalnych, lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą. W ramach programu można ubiegać się o dofinansowanie wymiany starych i nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła spełniające najwyższe normy, oraz przeprowadzenia niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.

            Uruchomiony Punkt ma na celu ułatwienie mieszkańcom Gminy Dziadkowice aplikowanie o dofinansowanie lub pożyczkę w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze. Utworzenie punktu jest realizacją zawartego porozumienia pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku a Gminą Dziadkowice.

 

Punkt konsultacyjno – informacyjny znajduje się w budynku Urzędu Gminy pokój nr 3, jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 11.00

 

Zachęcamy do korzystania z punktu!

Szczegółowe informacje na temat Programu Priorytetowego Czyste Powietrze oraz portal beneficjenta dostępne są na stronie:

https://czystepowietrze.gov.pl

https://portal.wfosigw.bialystok.pl/strona-glowna-programu

 

 

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Gminy Dziadkowice

Wytwarzający/odpowiadający: Jolanta Jankowska

Data wytworzenia: 2021-05-20

Wprowadzający: Anna Jaszczołt

Modyfikujący: Anna Jaszczołt

Data modyfikacji: 2021-05-20

Opublikował: Anna Jaszczołt

Data publikacji: 2021-05-20